Hakkımızda

Coco, kendini müşterilerini güçlendirmeye ve hedeflerine en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlamaya adamış bir full servis medya ajansıdır.

Coco kim ve Coco'yu bu kadar iddialı yapan ne?

Dijital hizmetlerde hayal gücünün bir sınırı yok! Coco, yaratıcılığı partnerlerine doruk düzeylerde deneyimleten ve geniş servis yelpazesi ve beyin takımıyla fark yaratmayı kendine hedef bilmiş bir yol arkadaşıdır.

Her zaman sonuç odaklı olmaya çalışıyoruz. Bizim için sürenin ve maliyetin herhangi bir önemi yok. Empati kuruyor ve müşterilerimizin isteklerini istiyoruz. Başarıya giden bu yolda sizin için sadece bir "Ajans" olmaktan çok yol arkadaşı ve partner olmayı istiyoruz.

100

+

Müşteri

10

+

Farklı Ülke

Bizim İçin Önemli Olan Ne?

Farkında mısın? Sosyal medyada ve diğer platformlarda yaratıcılıktan yoksun; sıradanlığı benimsemiş onlarca ajans var. Beraber bu ruhsuzluğu bitirelim ve mükemmel işler ortaya koyalım!

Yaratıcıyız
Yenilikçiyiz
Azimliyiz
Vizyoneriz
Tecrübeliyiz
Başarılıyız

Misyonumuz

Coco, beraber çalıştığı partnerleri bulundukları durgun ekonomik durumdan kurtarmayı kendisine amaç bilir ve bu yolda gereken bütün hizmetleri büyük bir kararlılıkla sunar.

Vizyonumuz

Coco, vizyonerdir. Dijital dünyadaki bütün gelişmeleri takip eder ve hızlı bir şekilde servis yelpazesine aşılar. Coco, Türkiye'nin en kaliteli medya ajansı olmanın yanı sıra bu alanda Dünya'nın en büyüğü olmayı hedeflemektedir.

İnsanlar yaptıklarınızı satın almazlar, neden yaptığınızı satın alırlar.

— Simon Sinek

Yazar

Coco'yu beğendiysen sen de aramıza katıl!

Çalışkan ve azimli ekibi ile üst düzey kalitede hizmet sunan bir partneri kim istemez! Değil mi?